Rejestracja | Logowanie
Szybki kontakt
+48 622 870 438

FAQ

Baza wiedzy

Proszę zobaczyć naszą baze wiedzy, w której udostępniamy niektóre informacje które pomagają w obsłudze stron internetowych i paneli administracyjnych.

Baza wiedzy

FollowSymLinks or SymLinksIfOwnerMatch

FollowSymLinks or SymLinksIfOwnerMatch
To błąd odnajdywany w pliku errorlog.

Kod błędu
——–errorlog——-
(Wed Nov 19 08:35:44 2008) (error) (client 83.204.33.8) Options FollowSymLinks or SymLinksIfOwnerMatch is off which implies that RewriteRule directive is forbidden: /var/www/vhosts/my-website.net/httpdocs/index.pl
(Wed Nov 19 08:35:44 2008) (error) (client 38.99.186.6) Options FollowSymLinks or SymLinksIfOwnerMatch is off which implies that RewriteRule directive is forbidden: /var/www/vhosts/my-websites.net/httpdocs/index.pl
(Wed Nov 19 08:35:44 2008) (error) (client 88.167.15.20) Options FollowSymLinks or SymLinksIfOwnerMatch is off which implies that RewriteRule directive is forbidden: /var/www/vhosts/my-website/httpdocs/index.pl, referer: http://www.my-website/
———koniec przykładu——-

Jego usunięcie można dokonać poprzez wprowadzenie wpisu do pliku .htaccess
Polecenie należy umieścić zgodnie z przedstawionym wpisem w pierwszej linii na samej górze pliku .htaccess

Rozwiązanie
FollowSymLinks or SymLinksIfOwnerMatch

Ze względów bezpieczeństwa nie należy używać dodatkowego polecenia SymLinksIfOwnerMatch.

Co to jest CloudFlare na hosting ARGI?

CloudFlare na Hosting ARGI

CloudFlare na Hosting ARGI poprawia bezpieczeństwo Twojej strony w parę minut. Głównie zabezpiecza stronę przed zalewem spamerów oraz robotów od włamań. Wydajność strony zyskuje się poprzez algorytm kompresji grafiki i plików java,CSS itp. Nasze serwery doskonale radzą sobie z wydajnością lecz nie zajmują się optymalizacja danej witryny. Przesyłają obraz taki jaki jest przygotowany przez użytkownika internetu. W CloudFlare jest zastosowana optymalizacja dla witryn.

 

CloudFlare to usługa, która poprawia wydajność witryny i bezpieczeństwo.

CloudFlare na hosting ARGI działa jak nowoczesne proxy między użytkownikiem a naszym serwerem. CloudFlare jest odpowiedni dla wszystkich witryn, w tym dynamicznych stron internetowych. Uruchomienie usługi CloudFlare trwa 10 minut od zgłoszenia. Usługę wykonujemy bezpłatnie.

CloudFlare na hosting ARGI chroni i przyspiesza strony internetowe. Gdy strona jest częścią sieci CloudFlare, jego ruch internetowy jest kierowany przez inteligentny CloudFlare sieci globalnej. CloudFlare na hosting ARGI automatycznie optymalizuje dostarczanie stron internetowych, dzięki czemu odwiedzający najszybciej wczyta stronę z najlepszą wydajnością.

Hosting ARGI jest certyfikowanym partnerem CloudFlare.

Świadczymy usługę bezpłatnie.

CloudFlare będzie również blokować zagrożenia i ograniczy niewłaściwe boty i robaki bez marnowania transferu i zasobów serwera.

Wynik: Strona wspierana przez CloudFlare znaczącą poprawi wydajności i zmniejszy liczbę ataków spamowych i innych zagrożeń.

Zamów bezpłatną usługę

Średnio strona na CloudFlare …

… obciążenia do 30% szybciej

… zużywa do 60% mniej szerokości pasma

… ma do 65% mniej wniosków

… jest bardziej bezpieczne przed atakami

Zalety systemu CloudFlare

Poprawa efektywności strony: CloudFlare ma serwery proxy umieszczone na całym świecie. Serwery są zlokalizowane tak by były najbardziej dostene dla klientów przeglądających strony, bez względu na lokalizację co oznacza, że zauważysz poprawę szybkości ładowania strony.

Bot and Threat Protection: CloudFlare wykorzystuje dane z bazy Project Honey Pot i innych źródeł, jak również od społeczności, w celu identyfikacji zagrożeń online i zatrzymanie ataków, zanim jeszcze dotrą do Twojej witryny.

Używasz innego hostingu?

Zdajemy sobie sprawę, jak trudne jest przejście z firmy hostingowej, dlatego pomagamy wszystkim naszym nowym klientom przeprowadzenie całej operacji za darmo! Wykonujemy szybkie przeniesienie strony dla Ciebie, będziemy kopiować pliki i bazy danych ze starego konta do naszych serwerów. Wszytko to za darmo byś zyskał nowe możliwości.

Ochrona przed spamem: CloudFlare wykorzystuje dane z zasobów stron trzecich do zmniejszenia liczby spamu na Twojej stronie. Blokuje IP które generują SPAM.

Alarmowanie odwiedzających z zainfekowanych komputerów: CloudFlare ostrzega ludzi odwiedzających, któż mają zainfekowany komputer, że muszą podjąć działania, aby oczyścić malware lub wirusa ze swojego komputera. Użytkownik może wprowadzić CAPTCHA, aby uzyskać dostęp do witryny.

Zawsze online: W przypadku, gdy nasz serwer jest niedostępny, internauci nadal mają dostęp do witryny, ponieważ CloudFlare przetrzymuje obraz strony w pamięci podręcznej.

Zamów usługę

Dlaczego nie ma wielu informacji na FAQ?

Na FAQ, publikujemy część informacji jaką udostępniamy naszym klientom. Pozostałe informacje są w Bazie Wiedzy dostępne tylko dla osób i firm korzystających z naszych usług.

Bezpieczna strona SSL

Przy składaniu zamówienia przechodzi sie do strony która posiada certyfikat SSL, zabezpieczający użytkownika przed wykradaniem danych jakie wpisuje na stronie.

Przeglądarka może wyświetlać komunikat o nieznanej stronie i prosić o wybranie wyjścia z tej strony. Proszę zaakceptować wejście na stronę bez obaw.  adres strony zbudowany jest w następujący sposób: https://billing.hosting-argi.com

W przypadku jakich kolwiek pytań lub wątpliwości proszę się kontaktować z nami.

 

Komunikat wynika z nierozpoznania certyfikatu.

Certyfikat wydany jest przez

Nasz certyfikat można sprawdzić na stronie

https://knowledge.geotrust.com/support/knowledge-base/index?page=content&actp=CROSSLINK&id=SO9557

 

www.hosting-argi.com is successfully secured by an SSL certificate.

Certyfikat SSL
The following certificates are correctly installed:

——Certificate 1——
–Issued To–
Organization: www.hosting-argi.com
Organizational Unit: Domain Control Validated – RapidSSL(R)
Organizational Unit 2: See www.rapidssl.com/resources/cps (c)11
Organizational Unit 3: GT45155255
Common Name: www.hosting-argi.com
Country: PL

–Issued By–
Organization: GeoTrust,, Inc.
Common Name: RapidSSL CA
Country: US

Valid from Sun Aug 21 08:11:07 CEST 2011 to Thu Aug 23 18:21:11 CEST 2012
Serial Number (hex): 2dd8e
————————-

——Certificate 2——
–Issued To–
Organization: GeoTrust,, Inc.
Common Name: RapidSSL CA
Country: US

–Issued By–
Organization: GeoTrust Inc.
Common Name: GeoTrust Global CA
Country: US

Valid from Fri Feb 19 23:45:05 CET 2010 to Tue Feb 18 23:45:05 CET 2020
Serial Number (hex): 236d1
————————-

Zmiana wielkości dla upload w php.ini

Zmiany dla pliku php.ini można dokonać z panela administracyjnego Plesk.

Jeżeli potrzebujesz przydzielić dla swojej witryny większy rozmiar wysyłanego pliku (upload), zmiany takie dokonasz w panelu administracyjnym konta.
Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę „STRONY WWW i DOMENY”.
Na dole zakładki wybieramy domenę dla której chcemy dokonać zmiany. Klikając na wybrana domenę przechodzimy do podglądu ustawień dla wybranej domeny.
W pozycji „Obsługa PHP (uruchom jako ” sprawdzamy czy jest zaznaczona ta linia, a z rozwijanej listy wybieramy ustawienie pracy strony w trybie „APLIKACJA FasCGI”. Ustawienie „Moduł Apache” nie umożliwia zmian w php.ini i korzysta z domyślnych ustawień serwera.
Po dokonaniu wyboru, należy na dole strony zaakceptować wybór przez naciśniecie przycisku OK którym zapisujemy zmiany w ustawieniu.
Po zapisie przechodzimy do zakładki „USTAWIENIA PHP”.
W zależności od sposobu przesyłania plików na serwer, wybieramy linie oznaczone post_max_size lub upload_max_filesize.
Z dostępnego menu wybieramy wielkość dla przesyłanych plików, jeżeli nie występuje oczekiwana wielkość, wówczas masz możliwość wpisania wymaganej wielkości ręcznie w pozycji opisanej „Wpisz spersonalizowaną wartość”. Wielkości wpisane muszą być zakończone literą „M”, np. 20M, 50M itp. Ograniczeniem wpisywanych wielkości jest ustawienie domyślne dla serwera. Wówczas można skontaktować się z Pomocą Techniczna i spytać się o możliwość zmiany wielkości przesyłanego pliku.

Po dokonaniu wyboru, należy na dole strony zaakceptować wybór przez naciśniecie przycisku OK którym zapisujemy zmiany w ustawieniu.
Proszę pamiętać , że dokonywane zmiany są wykonywane na odpowiedzialność operatora strony i wszystkie zmiany muszą być przemyślane, gdyż mogą doprowadzić do uszkodzenia witryny i tym samym zmiany jej pracy.

Poniżej znajduje się zdjęcia z dokonywania zmian opisanych powyżej.

Legenda do przycisków:
SL – uruchomienie automatycznego przewijania slajdów.
FS – powiększenie prezentacji slajdów do pełnego okna.

Serwery dedykowane Hosting ARGI

CRON

CRON dla serwera www, ustawisz w panelu Plesk 10, dostępnym w każdym planie Hostingu. Łatwa obsługa pozwoli uniknąć wielu błędów przy uruchamianiu CRON.
Edycja CRON w PLESK

 

Skrill – Moneybookers

Moneybookers zmienia się w Skrill.
Cała reszta pozostaje bez zmian.

Już teraz na naszej stronie internetowej Moneybookers dajemy Ci przedsmak tego, jak wyglądać będzie nowy Skrill. Nie musisz nawet zmieniać swoich przyzwyczajeń – zarówno sposób dostępu, jak i samo użytkowanie konta nie ulegają zmianie.

Gzip, mod_gzip

Na serwerze działa mod_gzip.
Uruchomić go mozna poprzez dopisanie w .htaccess
komendy.
Przykład:

# Insert filter
SetOutputFilter DEFLATE

# Netscape 4.x has some problems…
BrowserMatch ^Mozilla/4 gzip-only-text/html

# Netscape 4.06-4.08 have some more problems
BrowserMatch ^Mozilla/4\.0[678] no-gzip

# MSIE masquerades as Netscape, but it is fine
BrowserMatch \bMSIE !no-gzip !gzip-only-text/html
# Don’t compress images
SetEnvIfNoCase Request_URI \
\.(?:gif|jpe?g|png)$ no-gzip dont-vary

# Make sure proxies don’t deliver the wrong content
Header append Vary User-Agent env=!dont-vary

IonCube

Na naszych serwerach można instalować programy wykorzystujące kodowanie php w oparciu o IonCube

Biblioteka GD ( GD Graphics Library )

Na serwerach jest włączona biblioteka GD dla kont użytkownika.

Przy instalowaniu oprogramowania wymagającego tego typu ustawienia, zostanie odznaczony jego występowanie lub brak.

W przypadku występowania problemu, należy się skontaktować z serwisem za pośrednictwem Panelu Klienta.

Założyłem konto email mojemu koledze. Czy jest możliwość, by mógł on czytać pocztę przez www – webmail?

Konto pocztowe

Konto pocztowe dla własnej domeny i możliwość zarządzania dowolna ilością utworzonych kont, oraz blokowaniem spamów jak i sprawdzanie programem antywirusowym to podstawowe funkcje hostingu

Założyłem konto email mojemu koledze. Czy jest możliwość, by mógł on czytać pocztę przez www – webmail?

FAQ Hosting ARGI-Tak, to możliwe. Twój kolega jak i Ty korzystać możecie ze specjalnego adresu mającego postać: https://webmail.twojadomena.xxx Po jego wpisaniu pojawi się okienko do logowania, w którym wpisujesz jako nazwę użytkownika pełen adres email oraz hasło do tej skrzynki email i zalogujesz się wtedy do Webmaila, poczta obsługuje program Horde. Ponadto w Twoj kolega może samodzielnie zmienić hasło do swojej skrzynki, a także poustawiać własny forwarder.

Mam trzy domeny i chciałbym by każda z nich wskazywała na inny katalog i działała jako niezależna strona www, czy to w ogóle możliwe?

Mam trzy domeny i chciałbym by każda z nich wskazywała na inny katalog i działała jako niezależna strona www, czy to w ogóle możliwe?

Mam kilka domen

Mam kilka domen które chciałbym by działały na jednym koncie hostingowym.

FAQ Hosting ARGI-Tak, jest to możliwe. Po prostu zakładasz pod swoją główną domeną serwera subdomenę w odpowiedniej sekcji panelu Plesk o nazwie np. sub1.twojadomena.xx. Jednocześnie zauważ, że w katalogu www lub htmldocs Twojego serwera tworzy się katalog sub1 do którego wgrywasz zawartość strony, a nam podajesz nazwę domeny jaką mamy na tej subdomenie stworzonej przez Ciebie zaparkować.

lub

Zakładasz katalogi z odpowiednimi nazwami domen na które przekierowujemy Twoje dodatkowe domeny.

Co mam zrobić, by zaparkować swoją domenę na moim serwerze w Hosting ARGI?

Parkowanie domeny

Parkowanie domeny odbywa się poprzez zmianę DNS w firmie w której domena został wykupiona. Proces przekierowania traw do 24 godzin. Po tym czasie domena jest dostępna na naszym serwerze. Czas jaki trwa przekierowanie, nie jest zależny od naszej firmy.
Co mam zrobić, by zaparkować swoją domenę na moim serwerze w Hosting ARGI?

FAQ Hosting ARGI-Prześlij do nas emaila z nazwą tej domeny, my wpiszemy ją do naszego DNS-a i zaparkujemy na Twoim serwerze. Zwrotnie prześlemy Ci nazwy serwerów DNS, na które oddelegujesz swoją domenę. (Oddelegowanie polega na wpisaniu w miejscu rejestrowania Twojej domeny nowych serewrów DNS. Oznaczeniami serwerów DNS są adresy o budowie NS1.nazwa serwera, NS2.nazwa serwera lub DNS1.nazwa serwera, DNS2.nazwa serwera

Nasz DNS do wpisania u Twojego rejestratora domeny:

ns1.hostedargi.net

ns2.hostedargi.net

Domena kupiona za naszym pośrednictwem nie wymaga przekierowania.
Oferta domen

Mam własną domenę,…

FAQ Hosting ARGIMam własną domenę, czy mogę z niej korzystać na serwerze zamówionym w Hosting ARGI?

-Tak, możesz korzystać ze swojej domeny na naszym serwerze. Może być na nim zaparkowana nie tylko jedna domena, może być na nim zaparkowane kilka domen. Nie pobieramy żadnych opłat za utrzymanie domen w naszym DNS.

DNS do wpisania:

ns1.hostedargi.net

ns2.hostedargi.net

Jak wygląda panel administracyjny PLESK

Panel Plesk

Panel Plesk jest wielojęzyczny i oferuje łatwe i wszechstronne możliwości zarządzania swoim hostingiem
Dla zaawansowanych Panel Plesk udostępnia możliwość zmiany ustawień w PHP.INI. Takie ułatwienie daje możliwość instalowania wielu programów które maja specyficzne wymagania opierające się na indywidualnych ustawieniach php.ini.
Panel Plesk w łatwy sposób udostępnia złożone procesy w bardzo prosty sposób, który może być do wykorzystania przez nowicjusza jak i zaawansowanego użytkowniczka.
Nowoczesny system nieustannie rozwijany systematycznie o wszystkie trendy jakie są stawiane przez użytkowników oraz nowoczesne programy.
Poniżej znajduje się link do konta demonstracyjnego panelu PLESK.

Panel Plesk na naszych serwerach jest dostępny w języku polskim.

Pomagamy naszym klientom przy obsłudze panelu.

Profesjonalny panel administracyjny
Proszę zapamiętać podane obok linku hasło i login.
PLESK 11 - zobacz ( Login: customer | Password: panel )

PLESK 10 - zobacz ( Login: customer | Password: panel )

Plesk 11 zrzuty ekranów.

Ustawienia Dolphin 7 RMS

Podczas instalacji program Dolphin 7 wymaga podania parametrów instalacyjnych.

Ustawienia:

RMS
IP: 173.224.113.55 (przykładowe IP)
RMS port:1935
RMS HTTP: 5080

By działał mechanizm RMS musi być zgłoszony adres www który należy przesłać do naszej firmy [email protected]

——
Patchs Check

/usr/bin/php5
/usr/bin/mogrify
/usr/bin/convert
/usr/bin/composite

——
Scheduled Tasks – CRON

/usr/bin/php5 -q /var/www/vhosts/TWOJA DOMENA/httpdocs/periodic/cron.php;

Strona pracuje na PHP CGI lub FastCGI

Strona pracuje na PHP CGI lub FastCGI

Strona pracuje na PHP CGI lub FastCGI ( łatwo to sprawdzić, gdyż taka strona nie wyświetla się porwanie, pomijam kwestie błędnych ustawień strony, nie wgranie plików lub nie połączenia z bazą danych itp.) to należy w panelu administracyjnym konta zmienić ustawienia pracy PHP. Domyślnie PHP pracuje na Mode Apache2.
Instalowane programy właśnie wymagają tego typu środowiska do poprawnej pracy. Zmiany środowiska pracy dla konta , może wykonać użytkownik w swoim koncie hostingu. Panle administracyjny Plesk udostępnia użytkownikowi zmianę pracy środowiska PHP. Łatwy i czytelny sposób wybory miedzy FastCGI, CGI ai ModeApache2 pozwala na samodzielne dokonanie zmiany bez uszczerbku dla pracy serwera oraz konta hostingu. Jeżeli zostanie wykryty błąd pracy, zawsze można wrócić do pierwotnych ustawień i dokonać poprawy elementu który wywołał błąd.
Poniżej znajdują się zrzuty ekranu pokazujące gdzie należy dokonać zmiany.

 • Zwrot wpłaty


 • Przeczytaj

  Hosting - Plan Starter Hosting z Planem Starter pozwala na uruchomienie strony www  wraz z domeną com, eu. Konto hosting w

  Hosting – Plan Starter

  eMyHosting.com - Nowa marka hostingowa eMyHosting.com to nowa oferta naszej firmy. Proponujemy bardzo ciekawe ceny dla chcących uruchomić własne usługi hostingowe wraz z ...

  eMyHosting.com – Nowa marka hostingowa

  Bezpłatna domena Oferujemy rejestrację domeny globalnej .PL lub europejskiej .EU za 0 zł przy zakupie dowolnego z wymienionych kont na okres 12 ...

  Bezpłatna domena

  Programy do konta www Programy do konta www dostępne dla serwerów www w Planach Hosting Pomarańczowy, ...

  Programy dla konta www

  Unite Mobile Unite Mobile system do tworzenia stron internetowych dla telefonów komórkowych. Unite Mobile podpina swój kod do istniejącej domeny i ...

  Unite Mobile

 • QR kod strony


  Website QR Code


Hosting ARGI sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Hosting ARGIlogin form


emergent-undersigned
Bear
Site protected by 6Scan