Rejestracja | Logowanie
Szybki kontakt
+48 622 870 438

Płatności za hosting

Płatności za hosting

Płatności za hostingPłatności za hosting są realizowane na podstawie zamówienia generowane go automatycznie przez system rozliczeniowy. System wysyła fakturę z linkiem do wybranego sposobu płatności. Płatność realizuje się online po wybraniu metody zapłaty PayPal , DotPay, PayGOL SMS.

Płatności online pozwalają na automatyczne uruchamianie konta lub wykupionej usługi. Brak automatycznego potwierdzenia z przebiegu płatności online, powoduje blokowanie nie aktywowanie usługi aż do chwili zrealizowania i potwierdzenia płatności.
Płatności realizowane przez DotPay.pl pozawala na dowolny sposób wniesienia opłaty. Wystarczy wybrać formę płatności i stosować się do wskazówek jakie system prezentuje.

Płatności poprzez PayPal.pl, są wygodna formą realizacji wpłat. Można zasilać konto przelewami z własnego rachunku bankowego, który trwa do trzech dni roboczych. Innym rozwiązaniem jest rejestracja w koncie PayPal karty kredytowej lub karty która pozwala dokonywać płatności w internecie (musi mieć trzycyfrowy kod bezpieczeństwa zawarty na rewersie karty).
System gwarantuje bezpieczeństwo danych.

Nie które usługi są dostępne za pośrednictwem płatności dokonywanych poprzez wysłanie SMS. Operatorem płatności jest firma PayGol, która realizuje płatności z dowolnego kraju.
System PayGol umożliwia automatyczne nienieruchomienie zamawianej usługi. Ograniczeniem systemowym jest kwota do jakiej wysokości może być realizowana. Kwota maksymalna to 9 zł netto.

Rezygnacja z usługi i zwrot wniesionej opłaty jest realizowana poprzez system płatności przez jaki została dokonana płatność. Zwrot płatności dotyczy pierwszych trzydziestu dni przy zamówieniu usługi. Zwrotem wpłaty jest objęta usługa za testowanie w ramach 30 dni uruchomienia usługi. Nie dotyczy to zamówień składanych na domeny i certyfikaty SSL.

Płatności nie są realizowane na naszych serwerach. Wszytko odbywa się w bezpiecznej strefie operatorów płatności.
Realizujemy płatności kartą kredytową, przelewem bankowym oline, wpłata na rachunek bankowy przy wykorzystaniu PayPal, PayGOL SMS i DotPay.PL. Nie ma dodatkowych opłat przy wyborze którejś z metod.
Płatności realizowane przy

Płatności realizowane przez DotPay.PL obsługują konta banków działających w Polsce:

Konta bankowe obsługiwane przez DotPay

 • Zwrot wpłaty


 • Przeczytaj

  Hosting - Plan Starter Hosting z Planem Starter pozwala na uruchomienie strony www  wraz z domeną com, eu. Konto hosting w

  Hosting – Plan Starter

  eMyHosting.com - Nowa marka hostingowa eMyHosting.com to nowa oferta naszej firmy. Proponujemy bardzo ciekawe ceny dla chcących uruchomić własne usługi hostingowe wraz z ...

  eMyHosting.com – Nowa marka hostingowa

  Bezpłatna domena Oferujemy rejestrację domeny globalnej .PL lub europejskiej .EU za 0 zł przy zakupie dowolnego z wymienionych kont na okres 12 ...

  Bezpłatna domena

  Programy do konta www Programy do konta www dostępne dla serwerów www w Planach Hosting Pomarańczowy, ...

  Programy dla konta www

  Unite Mobile Unite Mobile system do tworzenia stron internetowych dla telefonów komórkowych. Unite Mobile podpina swój kod do istniejącej domeny i ...

  Unite Mobile

 • QR kod strony


  Website QR Code


Hosting ARGI sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Hosting ARGIlogin form


emergent-undersigned
Bear
Site protected by 6Scan