Rejestracja | Logowanie
Szybki kontakt
+48 622 870 438

Streaming Audio

Streaming Audio

Streaming Audio na Hosting ARGI znajdziecie Państwo ofertę na transmisje streaming audio.  Firma ARGI chce dostarczać różne rozwiązania multimedialne dla osób indywidualnych oraz dla firm. Dla tego udostępniamy najnowocześniejsze narzędzia jakie są dostępne na światowym rynku  informatycznym.
Streaming AUDIO www.hosting-argi.com Streaming Audio na Hosting ARGI znajdziecie Państwo ofertę na transmisje streaming audio.  Firma ARGI chce dostarczać różne rozwiązania multimedialne dla osób indywidualnych oraz dla firm. Dla tego udostępniamy najnowocześniejsze narzędzia jakie są dostępne na światowym rynku  informatycznym. Celem Streaming Audio jest zapewnienie jakości serwera Shoutcast ™, streaming hosting świadczony przez naszą firmę zapewnia najwyższej jakości parametry dla firm poszukujących usług profesjonalnego i rzetelnego nadawania sygnału audio, a w przyszłości wideo w internecie. Zapewniamy bezpośredni i bezpieczny dostęp do najbardziej zaawansowanych na świecie globalnych sieci w bardzo dogodnych cenach.

Streaming Audio w dalszym ciągu atrakcyjny sposób na komunikacje się z klientami poprzez własne radio nadawane przez łącza internetowe. Współczesny świat udostępnił nowoczesny sposób słuchania poprzez internet na urządzeniach przenośnych jak i na stacjonarnych. Streaming Audio to doskonały sposób na utrzymanie klientów którzy powracają do strony internetowej i korzystają z usługi Streaming Audio.

[wpcol_1third id="" class="" style=""]

- Shoutcast Hosting Server

- Shoutcast AutoPilot Server

[/wpcol_1third] [wpcol_1third id="" class="" style=""]- Panel Administracyjny

- Położenie serwerów USA / Europa

[/wpcol_1third] [wpcol_1third_end id="" class="" style=""]

- Pomoc techniczna

[/wpcol_1third_end]

Streaming Audio SHOUTcastShoutcast AutoPilot

Wspólne cechy dla Streaming Hosting Audio

 • Shoutcast Server
 • Panel administracyjny
 • Ruch bez limitu
 • Darmowa instalacja
 • Natychmiastowa aktywacja
 • Skrypty do odbierania transmisji
 • Statystyki
 • Pomoc techniczna
Streaming Audio SHOUTcast jest jednym z najczęściej używanych i elastycznych rozwiązania dla hostingu streaming audio. Aby uruchomić własną stację możesz w dość łatwy sposób rozpocząć nadawanie muzyki i własnych programów przy pomocy komputera i naszego pakietu Streamin Audio. Twoi słuchacze mogą odbierać program przez każdy odtwarzacz multimedialny dostępny w internecie lub na swoim komputerze. Oferujemy SHOUTcast hostingi z natychmiastową aktywację konta.SHOUTcast AutoPilot jest opcja dla każdego pakietu Streaming Audio SHOUTcast. Przy zamówieniu można poszerzyć funkcjonalność lub w dowolnym czasie dokonać zakupu funkcji AutoPilot w raz z przestrzenią dyskowa na MP3.

WYBIERZ PAKIET Streaming Audio SHOUTcast JAKI POTRZEBUJESZ

Podane ceny dotyczą umowy opłacanej w systemie miesięcznym.

 Słuchaczy 25 połączeń 50 połączeń 75 połączeń 100 połączeń 200 połączeń
Bitrate: 24Kbps
-
-
-
-
Bitrate: 32Kbps
-
-
-
Bitrate: 48Kbps
-
-
Bitrate: 56Kbps
-
Bitrate: 64Kbps
-
Bitrate: 96Kbps
Bitrate: 128Kbps
36.00 zł Zamów
 • Więcej dostępnych połączeń.
 Słuchaczy 300 połączeń 500 połączeń 1.000 połączeń 1.500 połączeń 2.000 połączeń
Bitrate: 24Kbps
Bitrate: 32Kbps
Bitrate: 48Kbps 448.00 zł Zamów
Bitrate: 56Kbps
Bitrate: 64Kbps
Bitrate: 96Kbps
Bitrate: 128Kbps

Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

Zamówienie usługi Streaming Audio

Opcja dla pakietów Streaming Audio SHOUTcast

 • :: Shoutcast z AutoPilotem
 • :: Dla każdego konta
 • :: 1 GB do 10 GB miejsca na dysku
 • :: Ruchu bez limitu
 • :: Darmowa instalcja
Usługi dla serwerów Streaming Audio SHOUTcast. AutoPilot umożliwia nadawanie treści audio bez konieczności posiadania komputera z systemem Shoutcast. Serwis posiada prosty interfejs zarządzania mediami, ustawianiem dni i godzin nadawania, zapętlania, kolejności utworów itp, Wstawiania reklam, przerywników muzycznych, lub zaplanowanych bloków tematycznych. Można zaprogramować dzień gdziine jak i częstotliwośc powtarzania. Narzędzie sprawia, że ​​proces przesyłania MP3 audio w dowolnym bitrate jest bardzo łatwe …

Przy składaniu zamówienia na Streaming Audio SHOUTcast wyświetla się opcje dodatkowe które można dodać do pakietu Streaming Audio SHOUTcast. W dowolnym czasie można też dokupić którąś z podanych opcji.

AutoPilot nie działa bez wykupionej przestrzeni dyskowej.

Przestrzeń dyskowa AutoPilot Cena
1 GB V 8 zl
2 GB V 16 zł
5 GB V 40 zł
10 GB V 80 zł

Wszystkie podane ceny zawierają podatek VAT.

FunkcjePanel StreamingWinampProfesjonalny ProgramIhha Radio Gozdawa

Funkcje Streaming Audio:

 • Start serwera
 • Zatrzymanie Serwera
 • Restart Serwera
 • Przeładowanie Serwera
 • Przeskok Utworu ( funkcja dla AutoDJ)
 • Aktywowanie Szukania ( funkcja dla AutoDJ)
 • Wgranie pliku na rozpoczęcie słuchania oraz na przerwę w nadawaniu
 • Google Maps
 • Detektor słuchaczy online
 • Statystyka
 • Podgląd Logów
 • Ustawienia Serwera
 • Linki konfiguracyjne
 • Skrypty dla stron
 • Manager Playlist
 • Biblioteka utworów

Wygląd panelu:

streaming_audio

.”\n”

Zamów wersje testową konta, bez opłat.
Konto działa przez 48h.
Skontaktuj się z nami jeżeli masz pytania.

Konto testowe – Zamówienie

Instalacja wtyczki Nullsoft Shoutcast Source DSP dla Winamp do transmisji online.

Aby rozpocząć, strumieniowe przesyłanie, należy zainstalować następujące składniki.

System operacyjny: Windows XP, Windows Vista, Windows 7

Najnowszą wersję Winampa: Pobierz

Nullsoft Shoutcast źródła DSP wtyczki Winampa: Pobierz

Dostęp do internetu: Chociaż można emitować z 56k Internetu, DSL lub kablowego połączenie z Internetem jest zalecane dla zapewnienia optymalnej wydajności.

Teraz jesteśmy gotowi do przejść do następnego kroku. Upewnij się, że Winampa i SHOUTcast są zainstalowane na komputerze systemu Windows.

Krok 1: Start, ładując Winamp. Teraz kliknij prawym przyciskiem na pasku tytułu odczyty „Winampa”, przesuń wskaźnik myszy na menu etykietą opcji, kliknij na opcję etykietą „Preferencje”. Dialog preferencje może być również załadowany przez naciśnięcie klawisza „Ctrl + P” na klawiaturze. [Patrz rysunek 1.1]

Rysunek 1.1 – dostęp do dialogu Nullsoft Winampa preferencji:

Krok 2: Po prawej stronie dialogu preferencje, kliknij na „Wyjścia” w kategorii dodatków typu plug-in. W tym miejscu można wybrać między różne opcje wyjściowe. Standardowe opcje „Wyjście ” wygeneruje drobne momentów ciszy między utworami. NIE należy zaznaczać „Dysku Writer”, ponieważ spowoduje to utworzenie kopii utworów muzycznych, których próba odtworzenia w innym formacie na dysku twardym. Najlepszym wyjściem jest „wyjście DirectSound” lub „Wyjście płynne przechodzenie”. W tym samouczku użyjemy „DirectSound wyjścia”. [Patrz rysunek 1.2]

Uwaga: Jeśli nie masz karty dźwiękowej, zainstalowane na komputerze, wybierz „NULL wyjście Plug-In”. Winamp zapobiegnie generowania brak karty dźwiękowej błędy podczas próby transmisji strumieniowej.

Rysunek 1.2 – Wybór dane wyjściowe dodatek typu plug-in:

Krok 3: W kategorii Plug-ins, kliknij na DSP/efekt, a następnie włączyć Twojego SHOUTcast źródła DSP Plug-in wybierając element oznaczony jako „Nullsoft SHOUTcast źródła DSP”. Należy otworzyć nowe okno o nazwie „SHOUTcast źródła”. Można teraz zamknięty dialogu preferencje. [Patrz rysunek 1.3/1.4]

1.3 Rysunek – wybór źródła Shoutcast Nullsoft DSP:

Rysunek 1.4 – Nowe okno dialogu zatytułowany „Shoutcast źródła” otwiera:

Krok 4:

W tym kroku będzie ustawienia źródła SHOUTcast emisji dla sieci przesyłania strumieniowego audio serwera. Aby kontynuować, użytkownik powinien znać Twój adres serwera, numer portu i hasło. Będzie można znaleźć w powitalną wiadomość E-mail otrzymanych z Hosting ARGI wkrótce po zakupie. Aby rozpocząć konfigurowanie źródła SHOUTcast kliknij Podświetl wyjściowe [Streaming Audio patrz rysunek 1.5]

1.5 – Shoutcast Source, Konfiguracja danych wyjściowych:

Musisz wypełnić pola adresu, portu i hasło.

Wprowadź adres serwera streaming-argi. Zazwyczaj będzie to streaming-argi.com. NIE należy dołączać prefiksu http:// lub www.

Następnie wpisz numer portu serwera SHOUTcast. Zazwyczaj jest to numer 4-cyfrowy i można również znaleźć w powitalną wiadomość E-mail. Wprowadzając wartość inna niż liczba wytworzy błąd podczas nawiązywania połączenia.

Wreszcie wprowadź hasło do serwera SHOUTcast, dostarczonego w powitalną wiadomość E-mail. Hasło jest uwzględniana wielkość liter, więc upewnij się, że została wpisana poprawnie.

Uwaga: Proszę nie zapomnisz lub zgubisz hasło, jak nie będzie mogła nawiązać połączenia bez niego.

Inne funkcje na karcie Wyjście są opcjonalne. Sprawdź „Połącz przy uruchamianiu”, aby mieć źródło SHOUTcast połączyć się z serwerem po uruchomieniu Winamp. Sprawdź „Automatyczne ponowne łączenie na błąd połączenia” mają źródła SHOUTcast automatycznie ponownie połączyć z serwerem streaming-argi, jeżeli połączenie nie powiedzie się. Pole „”limit czasu ponownego łączenia” informuje SHOUTcast źródła, ile czasu przerwy między każda próba ponownego połączenia. Polecam, pozostaw limit czasu ponownego łączenia na 0 sekund. W tym przypadku SHOUTcast źródła spróbuje ponownie podłączyć natychmiast, jeżeli opuść połączenie.

Krok 5: Teraz musimy zakończyć sekcji Yellowpages karcie Wyjście. Chociaż ta sekcja jest opcjonalna, polecam zakończyć ją Chcąc stacji do wymienionych w katalogu SHOUTcast na http://yp.shoutcast.com. Będą również wyświetlane informacje w sekcji Yellowpages swoje detektory.

Na karcie Wyjście Kliknij na „Yellowpages”. [Patrz rysunek 1.5]

 

Rysunek 1.5 – Yellowpage konfiguracji:

W celu uzyskania stacji wymienionych w katalogu SHOUTcast musi być publiczne. Sprawdź „Make tego publicznego serwera”, a następnie kontynuować do ukończenia Twojej stacji opis, adres URL do witryny sieci web (jeśli istnieją), Twojej stacji gatunek, etc..

Uwaga: Jeśli nie ma stacji wymienionych w katalogu SHOUTcast Upewnij się, że „Publikuje ten serwer” nie jest zaznaczone.

Każdy zauważy, zaznaczone „Włącz Aktualizacje” tytuł”, jak również”Auto”, tytuł i opis. Zajmie tytuł utworu i adres URL (jeśli występują) z muzyki jest emitowana i przekazywania go do sieci detektorów.

Możesz chcieć Usuń zaznaczenie „Auto” dla pola Tytuł i adres URL, jeśli jest emitowana żywych talk show lub inną zawartość, która nie jest grana przez Winamp. W takim przypadku należy wprowadzić własne informacje w tych dziedzinach.

Krok 6: Rozpoczynamy do konfigurowania kodera na źródła SHOUTcast. Po kliknięciu karty kodera zostanie wyświetlony poniżej dialogu. [Patrz rysunek 1.6]

1.6 Rysunek – Konfigurowanie kodera:

Domyślnie „Kodera 1″ jest zaznaczone. Nie potrzebujesz zmienić ustawienia na inne kodery, chyba że jest emitowana do wielu serwerów. Zmienianie ustawień na inne kodery nie wpłynie ustawień na 1 kodera.

Następnie wybierz „Kodera typu” z drop menu. Wiadomo, że koder AAC + zapewnić wyższą jakość dźwięku w niższych strumieniach bitów, w porównaniu do kodera MP3. Nadawanie w niższych strumieniach bitów będzie zaoszczędzić przepustowość i pieniędzy. Jeśli zechcesz przejść z kodera AAC +, kliknij na „Ustawienia kodera”, aby wybrać użytkownika szybkości transmisji bitów. Zaznaczenie koder MP3 szybkość transmisji bitów można wybrać z menu upuszczania „Ustawienia kodera”. Należy wybrać użytkownika bitrate oparte na odbiorców. Jeśli jesteś odbiorców jest głównie telefonicznego użytkowników, emitowany na 24-32 KB/s. Dla użytkowników kablowe lub DSL, emitowany na 56 do 128 Kb/s. NIE polecam telewizyjnej w strumieniach bitów wyższe niż 128 Kb/s.

Uwaga: Większość jakości CD Audio jest zakodowana na 128 Kb/s. Nadawanie przy wyższej szybkości transmisji bitów będzie tylko odpady przepustowość przydzielonego.

Etap 7: Ostatnim krokiem jest skonfigurować kartę Input źródła SHOUTcast. Po kliknięciu na karcie dane wejściowe, zostanie wyświetlony następujący dialog. [Patrz rysunek 1.7]

1.7 Rysunek – przy użyciu Winampa jako źródła danych wejściowych:

Domyślnie Winampa wybrano jako urządzenie wejściowe. Z jego opcji można będzie się nadawanie wszystko, co ma być odtwarzany za pomocą Winamp. Ta opcja jest zalecana, jeśli użytkownik będzie nadawczych list odtwarzania lub innej zarejestrowanej zawartości.

Druga opcja urządzenie wejściowe rozwijanego jest „Karty dźwiękowej wprowadzania”. Gdy ta opcja jest zaznaczona, wszelkie dźwięku odtwarzanego na komputerze zostanie wyemitowany do serwera Primcast SHOUTcast. Ta opcja jest zalecana podczas programowo DJ mieszać utwory lub pomocą „linii” na karty dźwiękowej do dostosowania audio do komputera. Tę opcję zaleca się również dla internetowych stacji radiowych.

„Linii W” mogą również służyć podczas Remiksowanie piosenki z zewnętrznych turntablizm. Turntablizm są podłączone do sieci karty dźwiękowej „linii W”. Dźwięk jest następnie przekazywany od karty dźwiękowej SHOUTcast źródła, a następnie z serwerem SHOUTcast .

Wybranie opcji „karty dźwiękowej wprowadzania”jako urządzenie wejściowe, pojawi się niektóre dodatkowe funkcje. [Patrz rysunek 1.8]

1.8 Rysunek – Konfigurowanie dodatku plug-in Input karty dźwiękowej:

Zalecane ustawienia Input jest 44100Hz Stereo. Z mojego doświadczenia zapewnia najlepszą jakość dźwięku.

Jeśli masz mikrofonu podłączonego do karty dźwiękowej, wybierz „Mikrofon” w sekcji mikser karty dźwiękowej.

Jeśli dźwięk odpowiednią wtyczka pochodzi od zewnętrznego źródła, zaznacz linie wejściowe w sekcji mikser karty dźwiękowej.

Etap 8: Skończysz. Aby rozpocząć, przesyłania strumieniowego kliknij na karcie Wyjście źródła SHOUTcast, a następnie kliknij przycisk „Połącz”.

Jeśli masz trudności przesyłania strumieniowego, należy skontaktować się z działem pomocy technicznej. Są one dostępne 24 x 7.

SAM DJ – Radio DJ Software

Spacial - SAM DJ

Pobranie programu

Spacial - Spacial Downloads

Set the mood without missing a beat

Audio

Preview or loop tracks before you play them

Detect beats to better match them when mixing

Control intros, stop points and fades, or let SAM do it for you

Choose from 3 different kinds of cross-fades

Pre-record announcements with voice tracking

Avoid dead air with the gap-killer

Put the digital signal processing (DSP) effects on a single channel or several combined channels

Balance all your levels to get the best sound

Playlist

Manage over 50,000 tracks

SAM can automatically categorize your media files for you

Keep a detailed history of the tracks you play

General

Cue the Karaoke feature any time

Customize the interface

Access album cover art

Work from multiple desktops to avoid clutter

Minimum System Requirements *

Operating system: Windows XP, Vista, Windows 7

CPU: 1 GHz

Memory: 1 GB

Disk space: 100 MB

Sound card: required

Recommended:

Operating system: Windows 7

CPU: 2 GHz

Memory: 2 GB

Disk space: 100 MB + enough space for all your music files

Sound card: professional quality

* Avoid running other tasks or processes simultaneously with SAM, including automated anti-virus scans

Ekrany z programu:

DJ_Specjal

.”\n” 

Streaming Audio na hosting-argi.com

Gramy: Loading…

Programy przez które można słuchać kanału:

Winamp windows Media Player Real Player QuickTime

Zobacz Panel klienta stacji

Hosting ARGI sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Hosting ARGIlogin form


emergent-undersigned
Bear
Site protected by 6Scan