Rejestracja | Logowanie
Szybki kontakt
+48 513 524 781

Unite Mobile

Unite Mobile

Unite Mobile system do tworzenia stron internetowych dla telefonów komórkowych. Unite Mobile podpina swój kod do istniejącej domeny i rozpoznaje urządzenia mobilne i przełącza witrynę do Unite Mobile w którym została przygotowana strona internetowa. Unite Mobile udostępnia statystyki odwiedzających. Pozwala łączyć się z telefonem zamieszczonym na stronie, wysyłać formularz kontaktowy, oraz składać zamówienie. Unite Mobile bardzo szybka integracja ze strona internetową. Unite Mobile to nowoczesny system i bardzo elastyczny dla każdego użytkownika.

Unite Mobile

 

Hosting ARGI oferuje Unite Mobile jako unikalne rozwiązanie, pozwalające właścicielom stron www na optymalizacje  dla telefonów komórkowych.

Strona www, może być przygotowana w łatwy sposób dla systemów telefonów komórkowych w oparciu o Unite Mobile, tak by na wyświetlaczu telefonu pojawiła się czytelna strona z najistotniejszymi elementami, oferta, cenami, opisami itp.

Unite Mobile

QR Code/ Fotokod naszej strony

Website QR Code
Informacje na temat kodu QR

Strona www jest wersji witryny zoptymalizowanej dla telefonów komórkowych lub PDA, aby zawartość witryny była wyświetlana w sieci  Web jest przygotowywana pod wyświetlanie na małych ekranach w najbardziej efektywny sposób. Polecenie Utwórz Stronę dla komórki powoduje połączenie obecnej strony z  przechowywane na zewnętrznych łączach i łączy ją  z nazwą witryny w panelu administracyjnym. Automatyczne tworzenie strony mobile.

Z systemu UNITY MOBILE korzystają firm  SMB jak i duże przedsiębiorstw, takich jak Shabby Apple, China Telecom, AT & T, Deluxe,  Firmy wykorzystują Unite Mobile do realizacji szeregu witryn dla telefonów komórkowych i aplikacji mobilnych dla rodzimych klientów jak użytkowników na całym świecie.

Unite Mobile jest już dostępny w języku polskim.

PREZENTACJA
Zakup licencji na jedna domenę kosztuje 63 zł/ m-c  ( kwota przeliczana z 15 EUR)USŁUGA JEST DOSTPNA tylko z wykupionym dowolnym planem hostingowym.

System dla wszystkich platform:

  • iPhone 3 & 4

  • RIM

  • Symbian

  • Android

  • Windows Mobile

Łatwy Start prostymi narzędziami:

- Szybki start z szablonu
- Konwersja strony do wersji mobile / narzędzia do publikacji
- Pełna strona DIY podgląd strony i narzędzia do optymalizacji

Wygląd i zarządzanie:

Dostępne szablony witryny
Wsparcie mediów (video i audio) tworzenie, usuwanie, zmiana nazwy, zmiany
Biblioteka formularzy i narzędzi projektanta formularza
Wsparcie RSS i Atom
Zaawansowane narzędzia synchronizacji RSS
Biblioteka mediów
Integracja z popularnymi źródłami CMS (Drupal, Joomla, WordPress i więcej)
Dostępne skrypty dla do rozpoznawania systemów i przełączania na m.domena.com

Więcej informacji

Strony i aplikacje
Tworzyć różne rozwiązania dla strony internetowej. Tworzenie strony dla telefonu komórkowego lub udostępnianie aplikacji telefonicznych przy pomocy platformy UNITY jest proste dla każdego użytkownika, niezależnie od umiejętności technicznych.
Wygląd i narzędzia do konwersji strony
Opracowanie strony dla telefonu zajmuje tylko kilka minut! Konwertowanie istniejącej strony internetowej lub wybranie z naszej biblioteki szablonów, aby utworzyć zoptymalizowaną, profesjonalną witrynę dla telefonu komórkowego.
Łatwa dostępność narzędzi
Panel jest czytelny z narzędziami do tworzenia strony. łatwe dodawanie formularzy , zdjęć, filmów, menu linków , oraz możliwość aktywowania nr telefonicznego już ze strony. Łatwo włączyć social media widgetów. Dostosowywanie interfejsu użytkownika, według lokalizacji. To wszystko zależy od ciebie.
Dystrybucja
Podnieś biznes na wyższy poziom. Dystrybucji App Store, zintegrowane QR Codes, marketing SMS, e-mail, zarządzanie kontaktami, telefony SEO.
Statystyki
UNITY Mobile posiada szczegółowy program analiz pozwalający śledzić użytkowników, urządzenia i używane platform, gdzie znajdują się odwiedzający, i nie tylko. Usługa Google Analytics jest łatwa do zintegrowania.
Media

Bezproblemowa integracja różnych mediów dostępnych w sieci, multimedia i aplikacjie. UNITY obsługuje dane kanały (RSS, Atom, niestandardowe wtyczki) i umożliwia publikowanie zoptymalizowane treści audio i wideo dla każdego urządzenia.

STRONA PRODUCENTA UNITY MOBILE

[wp-imageflow2 dir=mobile]

Hosting ARGI sign up form


Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur excepteur sint occaecat cupidatat non

Hosting ARGIlogin form


emergent-undersigned
Bear